İstanbul Ankara Nakliyat

Taksim Nakliyat
13 Ekim 2018
İstanbul Ankara Nakliyat Nakliye Fiyatları 2024
26 Ocak 2024

İstanbul Ankara Nakliyat

İstanbul Ankara Nakliyat

İstanbul Ankara nakliyat firmaları arasında, tercih edilen şirketimiz hizmet kalitesini her zaman maksimumda tutmaktadır. Taşımada hataları sıfıra indiriyoruz!

Kaliteli personelimiz, geniş araç filomuz ve nakliye sektöründe yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. 20 yıldır, İstanbul Ankara nakliyat hizmeti yapmaktayız. Sektör tecrübemiz ve yeterli personele sahibiz. Bu sayede sizlere kaliteli ve profesyonel nakliyat hizmetini, yıllardır kesintisiz verebilmekteyiz. 2000 yılından bu yana, kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yoğun ilginizden ve bizleri tercih ettiğiniz için, teşekkür ederiz. 

İstanbul Ankara nakliyat

İstanbul Ankara nakliyat fiyatlarını minimum da tutmaktayız. Aracı firmalar ile çalışmıyoruz. Bunun yanı sıra, kendi araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Tüm bu özellikler sayesinde, sizlere en ekonomik fiyatları sunabilmekteyiz. En uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti veren firmamız, kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmetini sürdürmektedir.

İstanbul Ankara Nakliyat Süreci

İstanbul Ankara nakliyat süreci, eşyalarınızın miktarına göre araç seçimi ile başlamaktadır.  Tek parça eşya gönderimi de yapabilirsiniz. Ev dolusu eşya ya da şirket eşyalarınızın nakliye hizmetini yapabilmekteyiz.

Firmamızın araçları arasında, genellikle parça eşya taşımacılığında kullandığımız açık kasa kamyon ve kapalı kasa kamyon bulunmaktadır. Evden eve taşımacılık da kullanımı sağladığımız kamyonet de bulunmaktadır. Fazla eşyaları olanlar ya da hastane, dershane taşımacılığı için, genellikle kullandığımız TIR firmamız bünyesinde mevcuttur. Ayrıca 150 kilogramlık özel kasalarınız için araçlarımız da mevcuttur.

Araç seçimini belirledikten sonra, görüşmemiz de belirtilen saatte vermiş olduğunuz adrese gelerek, süreci devam ettirmekteyiz. Öncelikle dairenize girilerek, eşyalarınız kontrol edilir.

Paketleme ve kolileme işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızı zarar görmemesi için, en iyi şekilde izole ederiz. Deneyimli ekibimiz ile özenli bir şekilde taşıyoruz. Ebadı büyük olan dolaplarınızı ve mobilyalarınızı marangoz ustamızın marifeti ile sökerek taşıyor, yeni evinizde montajını yapıyoruz.

İstanbul Ankara nakliyat süreci

Sıfır zahmet ile taşınmanızı sağlıyoruz. Evinizdeki tüm eşyaların toplanması, paketlenmesi, sarılması, işlemlerinin tamamını biz hallediyoruz.

Taşıma öncesi eşyalarınızın de-monte işlerini taşınma sonrası da montaj işlerini yapabilecek deneyimli çalışanlarımız vardır. Bu işlemler için ekstra bir ödeme yapmak durumunda kesinlikle değilsiniz.

İstanbul Ankara arası nakliyat hizmetlerimiz sigortalıdır.

İstanbul Ankara Nakliyat Fiyatları

İstanbul Ankara Nakliye fiyatları söz konusu olduğunda, mesafe özellikle en belirleyici özellikler arasında yer almaktadır

Taşınma işlemi öncesinde herkes taşıma firması arayışına girmektedir. Hem fiyat araştırması yapılmaktadır. Hem de, hizmet hakkında bilgi almak amacı ile bu araştırma yapılmaktadır. Taşınacak eşyaların miktarı, taşınacak mesafe, istenen hizmet İstanbul Ankara nakliyat fiyatları için belirleyici olmaktadır.

Toparlama sürecinde, dolap içi eşyaların kolilere yerleştirilmesi ya da paketlenmesi söz konusu ise, bu da fiyata yansıyan bir diğer ayrıntı olmaktadır.

Genel olarak İstanbul Ankara nakliye hizmeti vermekte olan şirketlerin politikası, şehir içi ya da dışı gidilecek mesafe, taşıtılacak eşyaların boyutu nakliyat fiyatlarını belirlemeyi etkilemektedir.

Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, haftanın tüm günleri İstanbul Ankara nakliyat hizmeti vermektedir.

Comments are closed.

Hemen Arayın //]]>