Taksim Nakliye

TAKSİM NAKLİYE

Taksim Nakliye olarak sizlere 23 yıldır hizmet vermekteyiz.Tüm nakliye işlemleriniz, evden eve nakliye, parça taşıma nakliyatı da dahil tüm nakliyat hizmetlerini sizlere en uygun fiyatlar ile vermekteyiz. En uygun fiyatın yanı sıra deneyimli kadromuz ve güleryüzlü ekibimiz ile sorunsuz ve profesyonel bir nakliye hizmeti almış olursunuz.

Taksim nakliye olarak isterseniz İstanbul için de isterseniz şehir dışına nakliye işlemleriniz gerçekleştiriyoruz.Nakliye de gerekli tüm eşyalarınızı itina ile kolileyip bantlıyoruz.Bunun yanı sıra eşyalarınızın çizilmemesi için battaniye ve kumaşlara sarıp önlemimizi alıyoruz. Dolaplarınızın nakliyesinde ise deneyimli marangoz ustamız sökümünü ve montajını itina ile yapmaktadır.Bu hizmetlerimizin hepsi fiyat içersindedir. Sizde Taksim nakliyeden fiyat teklifi almak için, bizi haftanın tüm günlerin de istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Firmamız yedi gün yirmidört saat hizmet vermektedir.Siz de yirmiüç yıllık sektör deneyimine sahip Yüzyıl nakliyattan en uygun fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız,bizi hemen arayabilirsiniz.

Taksim evden eve nakliyenin dışında parça taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz.Dolap,yatak odası,koltuk takımı ve beyaz eşya taşımacılığı için de filomuz da araçlarımız mevcuttur.Taksim parça eşya taşımacılığını da yine sizlere en uygun fiyat ve deneyimli ekibimiz ile sunmaktayız.Parça eşya nakliyesi hakkında bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı da yapmakta olan Taksim nakliye, bu işlem için kırılacak sizin için önemli eşyalarınızın değerini biliyoruz ve hassas bir şekilde ofisinizin nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Taksim Nakliye Hizmetlerimiz;

 Taksim evden eve nakliyemarangozlu ve sigortalı nakliye ve Taksim  ofis taşımacılık hizmetlerini sağlamaktayız. Taşıma araçlarımız ile 1995 yılından beri hizmetinizde olan Taksim Nakliye her zaman en uygun ve kalite bir hizmeti prensip edinmiştir. Taşıma araçlarımız açık-kapalı kamyon, kamyonet, tır, on teker araçlarımız ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Dershane taşımacılığıda yapmakta olan firmamımız günün her saatinde arayabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.Taksim  evden eve kusursuz taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen nakliye firması olan firmamız Yüzyıl nakliyattır. Yüzyıl nakliyat bütçeye uygun , doğru hizmet , doğru adrestir. İstanbul Yüzyıl Nakliyat yedi gün yirmidört saat hizmetinizdedir.

Diğer Taşımacılık Yaptığımız İl ve İlçeler:

Şişli Nakliye

Beşiktaş Nakliye

Beyoğlu Nakliye

taksim-nakliye

Hemen Arayın //]]>