Zeytinburnu Nakliyat – Zeytinburnu Ucuz Nakliye

Zincirlikuyu Nakliyat – Zincirlikuyu Nakliye
6 Temmuz 2018
Dudullu Nakliye – Dudullu Ucuz Nakliyat
6 Temmuz 2018

Zeytinburnu Nakliyat – Zeytinburnu Ucuz Nakliye

Zeytinburnu Nakliyat

Zeytinburnu Nakliyat 23 yılı aşkın nakliye sektöründe yer alan öncü firmalardandır. 23 yıldır, nakliye sektöründe başarılı olmamızın en önemli nedenlerinden bir tanesi ise koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazlarımızdandır. Bu yüzden tüm nakliye hizmetlerimizi güler yüzlü ve sektör deneyimi fazla olan personelleri firmamızda istihdan ediyoruz.

Yüzyıl Zeytinburnu Nakliyat olarak sizleri kendi araçlarımız ile hizmet verdiğimizi de belirtmek isterim. Nakliyat sektöründe çok fazla aracı firma vardır. Bu aracı firmalar nakliye ile ilgili hiç bir fikirleri olmadan, iş yapmaya çalışmaktadırlar. Bu tür firmalaradan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Zeytinbunu Nakliyat nasıl Yapılır?

Yeni kanun ve yönetmeliklerden önce, ismi evden eve nakliyat olsa dahi, uygumlalar müşterinin eşyalarını hazırlayıp, kamyona yüklemesi biçiminde seyretmekteydi. Yani eski düzen nakliye işlemlerinde firma neredeyse sadece eşyanın araçla naklinden sorumluydu. Oysa günümüzde Zeytinburnu Nakliyat operasyonlarında olduğu gibi tüm evden eve nakliyat hizmetleri farklı bir boyutta yer almaktadır. Artık firma, eşyalarınızı dilerseniz çekmecelerinden alarak, özel paketleme araçları ile ambalajlamakta ve varış noktasındaki adrese aynı şekilde yerlerine yerleştirmektedir.

Büyük bir kolaylık olan, toplama ve paketleme işlemlerinin yanı sıra, müşterinin tercih etmesi durumunda, eşyalarının demontaj ve montaj işlemleri de yapılabilmektedir. Örneğin; çamaşır ve bulaşık makinesi gibi tesisat bağlantısı gerektiren ev eşyalarınızdan, avize ve mobilyalarınıza kadar tüm donanım bulunduğunuz adreste sökülüp, varış noktasında uygun yerlere monte edilebilir. Bu da sizi bir dizi işlem ve maliyetten doğal olarak kurtaracaktır. Bu sayede işlemleriniz ödediğiniz tek bedel içerisinde ve son derece hızlı biçimde tamamlanmaktadır.

Yüzyil Zeytinburnu Nakliye Şehirler Arası Nakliyat

Yüzyıl Zeytinburnu Nakliye olarak, Zeytinburnu bölgesinden Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz illerden bazıları; Ankara, Adana, Antalya, Afyon, Kütahya, Bolu, Sakarya, Trabzon, Smasun, Kırşehir, Diyarbakır, Gaziantep, Van, İzmir, Bayburt gibi tüm illere hizmet vermekteyiz.

Yüzyıl Zeytinburnu Nakliyat olarak en fazla şehirler arası nakliyenin olduğu Ankara iline hergün nakliyemiz mevcuttur.  Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın //]]>